SLUŽBY

Vývoj a design webových stránek je moje hlavní činnost.

Landing page

Landing page nebo prodejna stránka. Vytvořme pro vás nejen stylovou, ale také efektivní vstupní stránku. Základní cena od 200 $ Tato cena zahrnuje design založený na stručnosti, stejně jako všechny informace, které mi pošlete, registraci hostování, až 7 bloků na stránku a formulář pro zpětnou vazbu od kontaktu. Cena také závisí na velikosti a požadované funkčnosti, není pevná a lze ji prodiskutovat v telefonickém rozhovoru. Řádky: 7 až 15 dní.

Web - vizitka

Web vizitek je malý web, který se obvykle skládá z jedné webové stránky a obsahuje základní informace o organizaci, jednotlivci, společnosti, zboží nebo službách, cenících a kontaktních informacích. Cena kolem 150 $ Cena zahrnuje design a rozložení. Další funkce nejsou zahrnuty v základní ceně. Řádky: 5 až 7 dní.

E - SHOP

Nejprve je internetový obchod web s katalogem a košíkem, ale může mít poměrně rozsáhlou funkcionalitu jak pro návštěvníky, tak pro jejich vlastníky. Pro pohodlí návštěvníků to může být například: filtr katalogu, vyhledávání na stránkách, srovnání produktů, přidávání produktů k oblíbeným, rychlé procházení, online platby, výpočet nákladů na dopravu atd. Pro majitele online obchodů mohou být pro stimulaci prodeje užitečné tyto funkce: doporučené produkty, propagační kódy a propagace, blog, novinky atd. Cena začíná na 350 $. Cena zahrnuje šifrování SSL pro web a základní obsah (až 20 produktových jednotek) .Řádky: 15 až 30 dní.

Firemní web stranka

Firemní web je vysoce kvalitní a plnohodnotná prezentace společnosti na internetu. Jeho hlavním cílem je přilákat nové zákazníky nebo partnery (nebo posílit stávající partnerství), rozvíjet podnikání odhalením výhod společnosti, podrobným popisem jejích aktivit, služeb nebo zboží. Účel vytvoření firemního webu závisí přímo na přáních nebo potřebách samotné společnosti. Včetně toho může být zachycení nového výklenku nebo vstup na mezinárodní trh. Často se jedná o rozsáhlý web, který se zaměřuje na cílové publikum společnosti, a proto musí být promyšlen do nejmenších detailů. Cena firemního webu je vždy obchodovatelná, takže je vždy lepší vyjednat cenu se zákazníkem. Počáteční cena od 500 $ Řádky: od 20 do 60 dnů.

Ostatní služby

Ve vývoji...